1-Kitap standı açmak için uyulacak şartlar:

1. Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık,Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından stant açmalarına onay verilen yayınevlerinin, stant izin yazılarını Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık,Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığından  stant açmadan önce almaları ve stant açacakları birimin yetkilisine ibraz etmeleri gerekmektedir.
2. Kurumumuzdan stant açma izni alan firma  yetkilileri; her stand için günlük 110 TL yatırıldığını gösteren banka dekontunu teslim edeceklerdir. (Halk Bankası Kilis Şubesi  TR 90 000 1200 968 0000 1600 0087 no'lu hesabına yatırılacaktır.)
3. Stant başvurularında tarafımıza gönderilen dilekçedeki tarih ve birimler göz önüne alınacaktır. Bunun haricinde başka herhangi birim  için stant açma isteğine izin verilmeyecektir.
4. Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma hakkındaki Kanuna muhalefet edilmemelidir. Korsan yayına izin verilmeyecektir. Korsan yayın tespit edildiği takdirde stant kapatılır ve gerekli yasal işlem başlatılır.
5. Tarafımıza gönderilen yayın listesinde yer alan kitaplar haricinde yayın satışı yapılmayacaktır.
6. Stant için gerekli her türlü ekipmanın temininden yayınevi sorumludur.
7. Kitap standı başlangıç tarihinden bitiş tarihindeki mesai bitimine kadar açık kalabilecektir ve zaman aşımına izin verilmeyecektir.
8. Stant açılacak tarihten en az 3 hafta önce Web sayfamızdan erişebileceğiniz dilekçe örneğini, gerekli şekilde doldurarak aşağıda sıralanan belgelerle birlikte Üniversitemiz  Sağlık,Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı’na Fax: 0348 813 12 94 ) fakslamanız gerekmektedir.

2-Dilekçe ile birlikte gönderilecek belgeler:

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Kitap Standı Açma Taahhütnamesi ( Stant açacak yayınevi tarafından imzalanıp kaşelenmesi gerekmektedir.)
- Yayın Listesi
- Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifikası (Geçerlilik tarihine dikkat edilmesi gerekmektedir.)
- Vergi Levhası
- Ticaret Odasından alınan Oda Sicil Kayıt ve Faaliyet Belgesi,
- Sanayi ve Ticaret Bakanlığından alınan Kapıdan Satış Yetki Belgesi

 

3-Stantlarla ilgili bilgi almak için 0 348  814 26 66 Dahili :1287 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Son Güncelleme: 2017-01-25 15:34:49